ویزای شینگن

برای سفر به کشورهای اروپایی عضو شینگن اخذ ویزای شینگن امری ضروری است. پس از دریافت ویزای شینگن شما به راحتی میتوانید به بسیاری از اایرانیانی که قصد سفر به اروپا را دارند، می توانند به منظور سفر، جهت تهیه یکی از ویزاهای شینگن، بریتانیا و اروپای شرقی اقدام نمایند.

ویزای شینگن

به افرادی که رویای سفر به اروپا را در سر می پرورانند، توصیه می شود برای بازدید از مناطق دیدنی و جذاب اروپا، به منظور تهیه ویزای شینگن اقدام نمایند؛ زیرا غالبا کشورهای اروپایی پرطرفدار شامل این ویزا می شوند. بریتانیا، بلغارستان، رومانی، قبرس و ایرلند تنها کشورهایی به شمار می روند که شامل ویزای شینگن نیستند. شینگن به منطقه ای گفته می شود که بر مبنای تعهدات صورت پذیرفته، ۲۶ کشور اروپایی را شامل می شود. در راستای تعهد شینگن، این ۲۶ کشور  تصمیم گرفته اند تا شهروندان به صورت آزادانه به هر منطقه دیگری از شینگن که تمایل داشتند، سفر نمایند. آلمان، ایسلند، ایتالیا، پرتغال، دانمارک، نروژ و فرانسه از جمله زیباترین کشورهای اروپایی به حساب می آیند که با استفاده از ویزای شینگن می توان از آن ها دیدن کرد. در میان این ۲۶ کشور شامل تعهد، ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور جزئی از EFTA به حساب می آیند. خوب است که بدانید کلیه شهروندان سایر کشورهای اروپایی که در قلمرو شینگن قرار ندارند ویا عضو پیمان شینگن نیستند، برای بازدید از این مناطق ملزم به تهیه ویزای مخصوص آن خواهند بود. افرادی که ویزای یکی از کشورهای تحت تعهد با منطقه شینگن را تهیه کرده اند، می توانند در طول مدت اقامت خود، از سایر کشورهای تحت قرارداد نیز دیدن نمایند.

نکته ۱: افرادی که ویزای هر یک از کشورهای تحت پیمان شینگن را اخذ می کنند، ملزم هستند از همان حوزه وارد اروپا شوند و در صورت تمایل، به سایر کشورهای تحت پیمان سفر کنند.

نکته۲: برای کلیه افرادی که برای نخستین مرتبه درخواست ویزای شینگن داده اند، اقامتی ۱۴ روزه در نظر گرفته می شود که می بایست پیش از اتمام زمان اقامت، سفر خود را به پایان رسانند.

ویزای بریتانیا

ویزای بریتانیا را می توان ساده ترین ویزای دریافتی در اروپا دانست که به منظور تهیه آن، فقط کافیست اثبات نمایید که ضمن توانایی پرداخت هزینه های سفر، قصد بازگشت به وطن در زمان مقرر را دارید.

نکته: با استفاده از این ویزا نمی توانید به مناطق تحت قرارداد با شینگن سفر نمایید.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره ۸۸۷۳۸۷۰۶ تماس بگیرید.

ویزای شنگن ویزای اروپا
همین امروز

برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید