09 اردیبهشت 1396 - 14:44

سفر به کانادا و آمریکا

ویزا انواع متنوعی دارد که بسته به نیاز متقاضیان در قالب های مختلفی از قبیل توریستی، دانشجویی، پژوهشی، تجاری و ... به آنها ارائه می شود. در صورتی که قصد تهیه هریک از ویزاهای ذکر شده به کانادا و یا آمریکا را داشته باشید، می بایست مراحل خاصی را سپری نمایید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی کانادا و آمریکا

اگر قصد مراجعه به کانادا و یا آمریکا را دارید، تهیه ویزای توریستی یکی از مهم ترین اقداماتی می باشد که شما را در رسیدن به مقصودتان یاری می دهد. برای تهیه ویزای توریستی آمریکا و کانادا باید به سفارت خانه و کنسولگری های مرتبط مراجعه کنید. مهم ترین کاری که باید پس از ارائه مدارک به کنسولگری انجام داد، متقاعد ساختن سفارت خانه است! شما باید بتوانید سفارت خانه یا کنسولگری را متقاعد سازید که پس از اتمام زمان اقامت، به کشور خود باز خواهید گشت.

ویزای دانشجویی کانادا و آمریکا

ویزای دانشجویی از ویزاهای پر درخواست برای آمریکا و کانادا قلمداد می شود که همه ساله تعداد زیادی متقاضی را شامل می شود. نحوه ارائه درخواست ویزای دانشجویی در کانادا و آمریکا کمی مغایر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای تهیه ویزای آمریکا باید در گام نخست، یک گواهی از موجودی حساب خود تهیه کنید تا بتوانید توانایی مالی خود را برای تحصیل در آمریکا اثبات نمایید. درگام بعدی فرم مخصوص دانشجویان خارجی از سوی مرکز تحصیلی برایتان ارسال خواهد شد که باید علاوه بر تکمیل آن، سایر فرم ها و مدارک لازم را تهیه و تکمیل کنید و در گام آخر به همراه مدارک مورد نیاز به سفارت خانه مراجعه نمایید.  

نحوه اخذ ویزای دانشجویی کانادا نیز بدین ترتیب است که فرد متقاضی به همراه مدارک مورد نیاز و پذیرش دانشگاه، به سفارت خانه مراجعه می کند؛ اگر چه کلیه این کارها دلیلی بر تائید ویزای متقاضیان نخواهد بود اما می توان روند کار را تا حدودی سرعت بخشید.

به طور کلی اخذ انواع ویزاهای کانادا و آمریکا  شرایط خاصی لازم دارد که نمی توان تمامی مراحل آن را به تنهایی و بدون خطا طی کرد. آژانس مسافرتی جمعه گشت با سابقه و تجربه ای دیرینه در این زمینه به شما در اخذ ویزای کانادا و آمریکا کمک خواهد کرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات جمعه گشت، می توانید با شماره تلفن های 021-88922056 و
88920020- 021 تماس حاصل فرمایید.