19 شهریور 1396 - 14:08

اخذ ویزای توریستی

اخذ ویزای توریستی صد در صد تضمینی و فوری با جمعه گشت 021-88738706

ویزای توریستی و ویزای دانشجویی

ویزا به مدرک یا سندی گفته می شود که وجودش برای سفر به خارج از کشور ضروری می باشد و یکی از اسناد مورد نیاز در میان مدارک گذرنامه به حساب می آید. نخستین گامی که باید برای تهیه ویزا برداشت مراجعه به کنسولگری و یا سفارت خانه مورد نظر است تا در پی آن، درخواست و هدف از سفر متقاضی مورد بررسی قرار گیرد.

پس از طی شدن روال اداری و اخذ ویزا، مقصود سفر و مدت زمان اقامت متقاضی در کشور متبوع ذکر خواهد شد.

به طور کلی ویزا با توجه به اهداف و فعالیت های متنوع به انواع مختلفی تقسیم می شود که رایج ترین آن ها عبارتند از:

  • ویزای دانشجویی
  • ویزای توریستی
  • ویزای تجاری
  • ویزای پژوهشی
  • ویزای دیدار بستگان

ویزای توریستی

ویزای توریستی یک روال رایج برای مسافرت و بازدید از کشورهای مختلف جهان است که اخذ آن شامل قوانین خاص و منحصر به فردی می شود. عده ای از افراد بر این باورند که با روش آزمون و خطا قادر خواهند بود تا به منظور تهیه ویزا اقدام نمایند؛ در صورتی که حقیقت امر، چیزی فراتر از این می باشد.

اگر قصد بازدید از مناطق زیبا و دیدنی جهان را دارید، توصیه می کنیم از ویزای توریستی یا گردشگری استفاده نمایید. با استفاده از ویزای گردشگری می توانید از آمریکا، کانادا، اسپانیا و یا سایر مناطق جذاب دنیا دیدن نمایید. ویزای توریستی، مناسب افرادی است که به دنبال سفری چندروزه یا چند ماهه به اقصی نقاط جهان هستند. در صورتی که قصد سفر تفریحی به کشور خاصی را دارید باید فرم درخواست روادید کشور مورد نظر را پر کرده و سپش جهت تکمیل مابقی مراحل اقدام نمایید. لازم به ذکر است اگر قصد سفر خانوادگی دارید باید به ازای هر یک از افراد همراه، یک فرم درخواست تکمیل شود.

مدت زمان لازم برای صدور ویزای توریستی

پس از ارائه درخواست روادید متقاضیان، بالغ بر 2 هفته زمان لازم است تا ویزا صادر شود؛ البته گاها مدت زمانی که به منظور صدور ویزا لازم است، بیش تر از این زمان خواهد بود؛ اما به طور معمول و در صورت صلاحیت پس از ارائه مدارک به بخش کنسولگری، مدت زمانی 6 هفته ای لازم خواهد بود تا ویزای گردشگری صادر شود.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706 تماس بگیرید.