سفربه فرانسه با ویزای شینگن

اگر قصد سفر به فرانسه را دارید. برای رزرو تور اروپا و ویزای شینگن با جمعه گشت در تماس باشید: 88920020-021

ویزای شینگن برای سفر به فرانسه

فرانسه کشوری زیبا و اعجاب انگیز در جنوب و مرکز اروپا است که جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری را در دل خود پنهان کرده است. برج ایفل که سمبل این کشور به حساب می آید، یکی از معروف ترین نمادهای جهانی است که قدمتی به درازای تاریخ معاصر فرانسه دارد.

فرانسه از جمله کشورهای صنعتی اروپا است که عضو شینگن نیز هست. سالیانه افراد زیادی برای دریافت ویزای شینگن فرانسه اقدام می کنند؛ چرا که به واسطه آن می توانند میان کشورهای شینگن در اروپا که حدود 36 کشور هستند، مسافرت کنند. گرفتن ویزای شینگن فرانسه شرایطی دارد که برای آگاهی نسبت به شرایط آن بهتر است به مرجع معتبر آن یعنی وبسایت سفارت فرانسه سر بزنید و یا از طریق آژانس های مسافرتی اطلاعاتی را در مورد ویزای شینگن فرانسه دریافت کنید. برای دریافت ویزای شینگن فرانسه باید در سفارت به منظور مصاحبه، حاضر شوید. مدت اعتبار ویزای شینگن فرانسه بسته به نظر سفارت است و البته به نوع آن نیز بستگی دارد، یعنی این که ویزای شما یکبار خروج و یا چندبار خروج باشد در مدت آن تاثیر دارد. مدارکی که برای دریافت ویزای شینگن فرانسه نیاز است عبارتند از شناسنامه، دو قطعه عکس رنگی زمینه روشن، گواهی تمکن مالی، گواهی و بیمه بین المللی برای امور پزشکی، پاسپورتی که اعتبار آنبعد از تمام شدن اعتبار ویزا همچنان باقی است و گواهی مبنی بر داشتن محل سکونت در فرانسه. در کنار تمام این مدارک در صورتی که قبلا ویزای شینگن دریافت کردید کپی آن را در مدارک خود بگذارید. همچنین فرم های مربوط به اخذ ویزای شینگن فرانسه را که پر کرده اید نیز در مدارک خود قرار دهید.

هزینه ای که در هنگام درخواست ویزای شینگن فرانسه از شما می خواهند، حدود 60 یورو است که آن را باید شخصا بپردازید. همچنین از زمان دادن درخواست تا تائید اولیه شما حدود دو تا سه هفته زمان مورد نیاز است و در کل شش هفته لازم است تا شما به طور قطعی بفهمید که واجد دریافت ویزای شینگن فرانسه بوده و یا نیستید.

اگر قصد سفر به فرانسه را دارید. برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706   تماس بگیرید