ویزای اتریش

تهیه ویزای شینگن برای اتریش 88920020-021

ویزای شینگن برای اتریش

یکی از کشورهای اروپایی که علاوه بر موقعیت استراتژیک و مهم، دارای دانشگاه های خوب و مراکز علمی با کیفیت است، اتریش می باشد. به دلیل امکانات خوب علمی که در این کشور برای شهروندان فراهم می شود عده زیادی تمایل دارند تا با گرفتن ویزای شینگن وارد اتریش شود. وین پایتخت اتریش یکی از شهر هایی است که دارای شاخص های علمی و زندگی بالایی است و از این رو به مقصدی دلخواه برای عده زیادی از افراد تبدیل شده است.

ویزای شینگن اتریش از آیتم هایی است که می تواند آرزوی تعداد زیادی از این افراد را برای کار و تحصیل در این نقطه از دنیا برآورده کند. دریافت ویزای شینگن اتریش شرایطی دارد که تنها در صورتی که آن را احراز کرده باشید، موفق به کسب آن خواهید شد.

مانند تمام انواع دیگر ویزای شینگن، برای دریافت ویزای شینگن اتریش شما باید فرم های مربوط به سفارت این کشور را کامل کرده و منتظر تعیین وقت سفارت باشید. زمانی که برای اخذ ویزای شینگن اتریش در سفارت این کشور حاضر شدید باید مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن اتریش که در سایت سفارت نیز ذکر شده اند، اعم از اصل پاسپورتی که سه ماه پس از تاریخ اتمام ویزا اعتبار دارد، ارائه گذرنامه های باطل شده قبل و اصل مدارک ویزاهای قبلی شینگن، فرم های مربوط به دریافت ویزای شینگن اتریش، دو قطعه عکس با شرایطی که در سایت سفارت آمده است به علاوه ترجمه آلمانی از مدارک مسافر مانند شناسنامه، مدارک کار و تحصیل، گواهی بازنشستگی، پروانه کسب و طبابت و ترجمه پرینت گردش حساب به منظور احراز موقعیت مالی می باشند. برای دریافت جزئیات اخذ ویزای شینگن اتریش به سایت سفارت اتریش مراجعه کرده و یا با کارشناسان خبره در زمینه اخذ ویزای شینگن اتریش، مشورت کنید.

هزینه دریافت ویزای شینگن اتریش 60 یورو است و این کار به 2 تا 3 هفته زمان نیاز دارد.

اگر قصد سفر به اروپا را دارید. برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706 تماس بگیرید