ویزای اسپانیا

شرایط گرفتن ویزای توریستی اسپانیا چگونه است؟

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهایی است که به عقیده اهل گردش و تفریح پیش از مرگ باید دید. این کشور فوق العاده با طبیعت بکر و منحصر بفرد و تاریخ غنی خود، مجموعه ای کامل از امکانات گردشگری است که توریست های بسیاری تمایل دارند به آن سفر کنند.

برای دریافت ویزای توریستی اسپانیا باید با کارشناسان آژانس های مسافرتی که در زمینه ارائه ویزای توریستی اسپانیا خبره هستند، مشورت کنید. اگر قصد اقامت کوتاه و تفریح در کشور اسپانیا را داشته باشید، ویزای توریستی اسپانیا به شما تعلق می گیرد. برای دریافت ویزای توریستی اسپانیا حضور در سفارت این کشور به منظور مصاجه ضروری است. ویزای توریستی اسپانیا معمولا برای دو تا سه هفته صادر می شود و بیش از این فرد اجازه ماندن در این کشور را نخواهد داشت. در فصل تابستان و بهار افراد زیادی برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا اقدام می کنند، پس اگر می خواهید در این فصل ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنید باید هرچه زودتر با مراجعه به سفارت برای این کار اقدام نمایید. مدارک مختلفی برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا نیاز است که با مراجعه به سایت سفارت آن در کشور خود می توانید فهرست آن ها را ببینید.

پس از قبولی نیز مدارکی را برای احراز شرایط ویزای توریستی اسپانیا باید به سفارت این کشور تحویل دهید. در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و اسپانیا وجود ندارد و ترانسفر مسافرین با یک توقف (به طور مثال در استانبول) انجام می گیرد.

به دلیل تقاضای بالایی که برای گرفتن ویزای اسپانیا وجود دارد باید ببینید که قصد شما از رفتن به این کشور پر جاذبه و زیبا چیست؟ برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706   تماس بگیرید